Профспілковій організації Краматорського індустріального інституту – Донбаської державної машинобудівної академії виповнюється 60 років

Шановні колеги!

В цьому 2013 році ми відзначаємо визначну ювілейну дату – 60 років, а саме стільки виповнилося профспілковій організації Донбаської державної машинобудівної академії – це не досить довгий, але достатній строк для будь-якої організації, яка пройшла шлях від профспілкового бюро філії Сталінського індустріального інституту, до профспілкового комітету Краматорського індустріального інституту, а потім Донбаської державної машинобудівної академії.

За цей час ми пережили і разом пройшли різноманітні труднощі, були свідками зльотів та досягнень, але завжди незмінною залишалася увага працівників і студентів ДДМА до діяльності профспілкової організації, до завдань які висувала і ставила вона для покращення життя людей, до позиції, яку займала вона у відстоюванні трудових прав та покращення соціально-економічного положення працівників.

В різні часи перед профспілковою організацією стояли різні питання, такі як працевлаштування, організація харчування, організація соціалістичного змагання, організація відпочинку дітей і дорослих та ін. Але в питаннях трудових відносин головним завданням для профспілок було як найбільш дорожче продати робочу силу і створити необхідні умови праці. В той же час в питаннях соціального захисту головні завдання постійно змінювалися в залежності від суспільного ладу, стану громадських відносин, економічного положення держави, морального клімату в колективі, рівня підготовки населення та інших факторів.

Це, насамперед, заслуга багатьох її членів, які успішно поєднували плідну навчальну та наукову роботу з громадською, вкладаючи в неї всі свої сили та душу. Тому я сподіваюсь, що ми і в майбутньому усі разом будемо працювати над розбудовою нашої Академії на благо її колективу та всіх членів профспілкової організації.

Ми будемо робити усе щоб наша Академія квітнула і процвітала, а для цього треба усім на своїх робочих місцях і за партами в аудиторіях підтримувати її високий імідж і створювати нову славу Донбаської державної машинобудівної академії.

Бажаю всім Вам і Вашим сім’ям міцного здоров’я, благополуччя, великого щастя та творчої наснаги. В цей день хотілось би словами своїх колег з Москви сказати своїм послідовникам і друзям наступні слова:

У нас у ВУЗовского профсоюза год рожденья,
Исполнилось не мало – 60 лет!
Ведь много дел прекрасных профсоюзной сенью
Укрыто было, чтобы увидеть свет!

Когорта славная «властителей» профкома –
С какой фамилии ты, только не начни,
Они до боли дороги нам и знакомы
Мы с ними проживали трудовые дни.

Мы помним колыханье соцсоревнований,
И наших личных планов творческий рассвет.
Немало тех, кто профсоюзной щедрой дланью,
«Приглажен» был, дабы милей был белый свет.

Кому-то профсоюз помог путевкою на отдых,
Кого-то на леченье определил,
А женщинам, надежду не отстать от моды,
С талонами на вещи в бытность он дарил.

А сколько детских радостей от профсоюза,
Вкушали на протяжении многих лет.
И эти 60 – как светоч ВУЗа,
Как символ братства, счастья красочный букет!

Да, что такое профсоюз? – ведь это все мы!
Отсюда наша сила, радость и успех.

З великою повагою, голова профспілкового комітету А. Кошевий.